Lawenda i różeniec na stres

Lawenda i różeniec na stres

Indeks: 5906874431153

16,67 zł

(16,67 zł szt)

Suplement diety lawenda i różeniec na stres to receptura 7 składników aktywnych do codziennego użytku w formie kapsułek wegetariańskich.
Masa netto: 13,5 g (30 kapsułek)
Producent: Herbal Pharmaceuticals

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

LAWENDA I RÓŻENIEC NA STRES to preparat polecany w celu uspokojenia w sytuacjach stresowych i zwiększonego napięcia, zmniejszenia zmęczenia, oraz utrzymania prawidłowej sprawności intelektualnej, bez efektu otępienia. Nie zawiera żadnych substancji syntetycznych: wypełniaczy, konserwantów i barwników. Zawiera naturalne, wysokiej jakości ekstrakty z ziół, które:

SPRZYJAJĄ USPOKOJENIU W STRESIE I ROZDRAŻNIENIU (męczennica, kozłek lekarski, chmiel)
REDUKUJĄ NAPIĘCIE I WSPOMAGAJĄ DOBRE SAMOPOCZUCIE (lawenda, różeniec, chmiel, głóg, kozłek lekarski, męczennica)
WPŁYWAJĄ NA ZRELAKSOWANIE, ORAZ UŁATWIAJĄ WYCISZENIE I USPOKOJENIE (lawenda, głóg, męczennica)
POMAGAJĄ STYMULOWAĆ PERCEPCJĘ I SPRAWNOŚĆ INTELEKTUALNĄ (ashwagandha, różeniec górski)
ZWIĘKSZAJĄ ODPORNOŚĆ ORGANIZMU NA STRES (ashwagandha, męczennica, różeniec górski)

Skład: ekstrakt z kwiatów lawendy (Lavandula angustifolia), ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea), ekstrakt z korzenia ashwagandhy (Withania somnifera) standaryzowany na zawartość minimum 7% witanolidów, ekstrakt z szyszek chmielu (Humuli lupuli), ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego - kwas walerianowy min. 0,8% (Valeriana officinalis), ekstrakt z owoców głogu (Crataegus oxyacantha), ekstrakt z kwiatów męczennicy (Passiflora incarnate), hypromeloza (otoczka kapsułki roślinnej).
Składniki wyłącznie pochodzenia roślinnego. Odpowiednie dla wegetarian i wegan.

5906874431153
2020-04-30

Specyficzne kody

Nowy produkt