Mirra i propolis na gardło

Mirra i propolis na gardło

Indeks: 5906874431122

8,80 zł

(8,80 zł szt)

Suplement diety mirra i propolis na gardło to receptura 11 składników aktywnych do codziennego użytku w formie pastylek do ssania.
Masa netto: 30 g (12 tabletek)
Producent: Herbal Pharmaceuticals

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

MIRRA I PROPOLIS NA GARDŁO to preparat stworzony w trosce o zdrowie Twojego gardła, w oparciu o naturalne, stosowane od wieków składniki i najnowsze osiągnięcia naukowe. Nie zawiera konserwantów, sztucznych substancji słodzących i barwników. Zawiera standaryzowany ekstrakt z propolisu, ekstrakt z balsamowca mirry i składniki aktywne, które:

PRZYNOSZĄ ULGĘ DLA PODRAŻNIONEGO GARDŁA (porost islandzki, prawoślaz lekarski, tymianek, szałwia lekarska, olejek eukaliptusowy, olejek miętowy, mentol)
ŁAGODZĄ CHRYPKĘ TWORZĄC POWŁOKĘ OCHRONNĄ NA BŁONIE ŚLUZOWEJ GARDŁA, KRTANI I STRUN GŁOSOWYCH (porost islandzki, prawoślaz lekarski)
UŁATWIAJĄ ODKRZTUSZANIE (czarny bez, tymianek)
WSPIERAJĄ ODPORNOŚĆ (witamina C, tymianek, czarny bez, szałwia lekarska)
UŁATWIAJĄ ODDYCHANIE (tymianek, olejek eukaliptusowy, olejek miętowy, mentol

5906874431122
2020-04-30

Specyficzne kody

Nowy produkt