Jezus jest z nami kl. 3 przewodnik metodyczny

Format: 16 x 24 cm, s. 304, oprawa miękka
ISBN: 978-83-7660-817-4

Obecnie brak na stanie

Podręcznik metodyczny dla klasy 3 szkoły podstawowej.

Przewodnik metodyczny „Jezus jest z nami” opracowany według programu AZ-1-01/12  z dnia 4 I 2012.
Przewodnik metodyczny:
– pomaga w zorganizowaniu całorocznej pracy na lekcjach religii, zachęcając jednocześnie do spotkań w ramach katechezy parafialnej
– wskazuje odpowiednio dobrane do poszczególnych jednostek metody i techniki oraz środki dydaktyczne
– podpowiada sposób wykorzystania podręcznika i zeszytu ćwiczeń.
Struktura jednostki lekcyjnej oparta jest na stałych schemacie: I Powitanie, II Zaproszenie do..., III Odpowiedź na..., IV Pożegnanie.
Do każdego tematu dodano związane z nim teksty KKK oraz propozycje ubogacającej literatury.