• Nowy

Format: 13 x 19 cm, s.125, oprawa miękka
ISBN: 978-83-8043-626-8

Ostatnie sztuki w magazynie

Życie ks. Dolindo Ruotolo było naznaczone cierpieniem – doświadczył skrajnej nędzy, przemocy fizycznej, upokorzenia, choroby, zrujnowania życiowych planów i reputacji. Mimo to w jego tekstach próżno szukać narzekania czy boleści. Wręcz przeciwnie – są pełne ufności i pokoju. Widać w nich niezachwianą pewność, że cokolwiek, by się działo, człowiek jest bezpieczny w Bożych rękach. Jak się tego nauczyć?

Książka stanowi garść refleksji niezwykłego kapłana z Neapolu o tym, jak powinniśmy podchodzić do trudności, niepowodzeń, cierpienia, które nas spotykają w życiu. Podążając za jego wskazówkami, możemy odnaleźć ten sam spokój i tę samą pewność wiary.

2020-06-17