Postanowione jest. Rozważania w czasie zarazy

Autor: Tomasz P. Terlikowski
Wudawnictwo: Esprit
Format: 13 x 20 cm, s.217, oprawa miękka
ISBN: 978-83-66407-83-1

Ostatnie sztuki w magazynie

Epidemia koronawirusa zmieniła oblicze świata. Nieznana wyniszczająca choroba, kryzys społeczny i gospodarczy oraz głębokie zmiany polityczne – widmo wielkiego dramatu ludzkości sprawiło, że zaczęliśmy stawiać sobie wiele nowych pytań. Czy epidemia to kara Boża? A jeśli tak, to za jakie grzechy? I czy Kościół zdał egzamin w tych trudnych czasach?

Tomasz P. Terlikowski wskazuje, że epidemie – które wielokrotnie zdarzały się w historii świata – są częścią Bożego planu i każdy z nas może odczytać ich znaczenie. W tej książce znajdziesz głębokie rozważania duchowe mistrzów medytacji chrześcijańskiej, jak św. Ignacy Loyola, Wenanty Katarzyniec czy Leon XIII, które pozwolą ci odnaleźć sens tragicznych wydarzeń w życiu ludzkości i dadzą nadzieję. Znajdziesz tu także tradycyjne modlitwy o zdrowie i obronę przed groźbą epidemii.

2020-05-13