• Nowy
Kawa z psycholologiem

Kawa z psycholologiem

Indeks: 9788395154980

31,43 zł

(31,43 zł szt)

Maria Popkiewicz-Ciesielska w rozmowie z Adą Kwiatkowską
Wydawnictwo: 2RYBY.PL
Format: 12,5 x 19,5 cm, s.202, oprawa zintegrowana
ISBN: 978-83-951549-8-0

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Przedstawiamy wyjątkowy poradnik psychologiczny, książkę o rozwoju w związku, rodzinie, przyjaźni – w więziach i relacjach z innymi ludźmi. Maria Popkiewicz-Ciesielska w rozmowie z Adą Kwiatkowską porusza wiele istotnych tematów, dotyczących problemów, z jakimi wielu z nas mierzy się na co dzień.

Książka składa się z dwóch części: Być kimś i Być z kimś, bo przecież zdrowe relacje z innymi zaczynają się od prawidłowej więzi z samym sobą. Rozpoczynając więc od poczucia własnej wartości, wyznaczania swoich granic i asertywności w ich bronieniu, przechodzimy do uczenia się prawidłowego dialogu, komunikowania własnych potrzeb i tym samym przezwyciężania kryzysów i pokonywania konfliktów w związkach z bliskimi.

Książka „Kawa z psychologiem” to pozycja, w której znajdziesz wiele cennych wskazówek, dotyczących rozwiązywania problemów rodzinnych, małżeńskich – ale też codziennej komunikacji z każdym człowiekiem, z którym skrzyżują się Twoje drogi. Nie ważne, czy jesteś mężem, żoną, córką, bratem, ciocią, czy siostrą – z pewnością każdy odszuka w niej coś dla siebie. Treści, które przekazuje P. Maria Popkiewicz-Ciesielska, są jednocześnie aktualne i uniwersalne. Przystępna forma sprawia, że po książkę sięgnąć można „na szybko”, wykorzystując kilka minut przerwy na jej lekturę, a oprawa zintegrowana i ciekawa okładka powodują, że „Kawa z psychologiem” świetnie nadaje się na prezent. Można ją polecić każdemu; wierzącym i niewierzącym, bez względu na poglądy polityczne i religijne. Jej treści są zgodne z moralnością chrześcijańską, ale nie nawiązują do niej bezpośrednio.

Znajdziesz w niej wskazówki dotyczące:

  • prowadzenia dialogu – jak rozmawiać z drugim człowiekiem;
  • kiedy i jak oceniać innych;
  • jak zachować się w sytuacji kryzysu i konfliktu z bliskimi;
  • a także odpowiedź na pytanie, czy warto być optymistą.
9788395154980
2020-06-19

Specyficzne kody

Nowy produkt