CD O szczęściu prościej sie nie da

Autor: Ks. Mirosław Maliński
Wydawnictwo: RTCK
Format: 14,5x20,5cm, oprawa twarda
ISBN 978-83-64855-84-9

Obecnie brak na stanie

Na czym polega szczęście? Czy da się je przedstawić na prostym diagramie? Czy istnieje poszukiwany przez wszystkich sekretny przepis na szczęśliwe życia?
Odpowiedzi na te pytania szukał ks. Mirosław Maliński podczas swojej podróży do Afryki. Powrócił z głową i sercem pełnym przemyśleń, które ubrał w kilka głębokich, prostych, chwilami zabawnych i bardzo malowniczych, przykładów.

Poznaj historie deportowanego Edmundo, sprytnej pani Wandy i podejrzliwej babci, która nie zdążyła cieszyć się życiem… bo nie chciała „zapeszyć”.

Na nagraniu usłyszysz m.in.:
    Od czego zacząć poszukiwanie szczęścia?
    Co najcenniejszego możesz dać drugiemu człowiekowi?
    Dlaczego warto być „na zewnątrz”?
    Kiedy masz szansę, aby stać się szczęśliwym?
    Jak zaprzyjaźnić z Bogiem?
    Na czym polega filozofia braku i dziękczynienia?