Zbuduj z Orzechem Myśli na każdy dzień

Format: 16,5 x 16,5 cm, s. 72, oprawa miękka
ISBN: 978-83-943326-4-8

Obecnie brak na stanie

Budowanie ludzkiego życia przypomina budowę domu.

Potrzebny jest plan działania, wykonywania kolejnych robót i ktoś, kto tymi pracami pokieruje. O ile projekt i architektura budowli należą całkowicie do Boga, o tyle dobrze jest, gdy w porę znajdziemy dobrego kierownika budowy.

„Zbuduj z Orzechem – myśli na każdy dzień” to propozycja dla tych, którzy wciąż naprawiają i ulepszają budowlę swojego życia – możemy z Orzechem budować narzeczeństwo, małżeństwo, łatać jego nauczaniem młodość i starość, wychowanie dzieci i kłopoty w dochowywaniu wierności wyborom.

Myśli na każdy dzień miesiąca pomogą w codziennej modlitwie i mozolnej formacji duszy.

Kto zna nauczanie Orzecha – już wie, że warto.

Kto jeszcze nie zna – powinien zaryzykować i przyjąć jego „murarskie” porady.

Wypowiedzi znanego duszpasterza zebrała i zredagowała wrocławska dziennikarka, Agnieszka Bugała.