Ojcze Nasz. Modlitewnik dla osób dorosłych

Wydawnictwo: TUM
Format: 10,50 x 14,50 cm, s. 384, oprawa twarda, kolor: brąz
ISBN: 978-83-7454-120-6

Nowa wersja książeczki do nabożeń­stwa przeznaczona dla osób dorosłych, polecana we wstępie przez Arcybiskupa Metropolitę Wrocławskiego Józefa Kupnego. Służyć będzie pomo­cą każdemu, kto pragnie pogłębić swoje spotkanie z Panem Bogiem przez modlitwy, także modlitwy związane z naszą archidiecezją, litanie, pieśni, prze­różne nabożeństwa zebrane w pięciu częściach: Podstawowe prawdy wiary, Modlitwy codzienne, Sakramenty święte i sakramentalia, Litanie i nabożeństwa oraz Pieśni. Pod koniec zamieszczono informacje o roku kościelnym i tabelę świąt ruchomych. Starannie opracowany graficznie modlitewnik został wydrukowany dużą czcionką z myślą o ludziach starszych.