Bożonarodzeniowa historia

Bożonarodzeniowa historia

Indeks: 9788389282736

23,14 zł

(23,14 zł szt)

Autor: Joanna Hacz
Wydawnictwo: Jerozolima
Format: 14 x 20 cm, s. 182, oprawa miękka
ISBN: 978-83-89282-73-6

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

„Bożonarodzeniowa historia” to ciepła, pełna radości i optymizmu opowieść o czwórce młodych ludzi, których losy splatają się ze sobą nierozerwalnie. Każde z nich żyje w swoim bezpiecznym, poukładanym świecie i nawet nie podejrzewa, że w przeciągu dwóch tygodni ich dotychczasowa egzystencja może ulec całkowitej przemianie. A wszystko zaczyna się niewinnie – od błahego, ale jakże brzemiennego w skutki wydarzenia.
Pewnego dnia w biurze brata Julki pojawia się sympatyczna nieznajoma – Agnieszka. Dziewczyna pośredniczy w przekazaniu życzeń świątecznych. Spotkanie wywraca do góry nogami całe życie prezesa Czarneckiego. Mężczyzna nie potrafi zapomnieć o uroczej interesantce i bezskutecznie usiłuje ją odnaleźć. Julka z kolei spotyka gburowatego Kojota – Piotrka. Chłopak na pierwszy rzut oka zdaje się całkowicie ignorować jej obecność, lecz w rzeczywistości tylko właściwym wdziękiem mrukliwego i nieśmiałego amanta czyni liczne podchody, aby zdobyć jej wzajemność...
Powieść (nie tylko dla młodzieży!) swoim przesłaniem nawiązuje do „Opowieści wigilijnej” Dickensa. I podobnie jak zlodowaciałe serce Scrooge'a tuż przed świętami zostaje roztopione, tak w „Bożonarodzeniowej historii” w sercu egoistycznego bohatera rodzi się Bóg.

9788389282736
2020-03-17

Specyficzne kody

Nowy produkt