Ocalenie w Maryi

Pakiet ratunkowy w czasach dramatu Kościoła i świata
Autor: ks. Piotr Glas
Wydawnictwo: Esprit
Format: 13 x 20cm , s.283, oprawa miękka
ISBN: 978-83-66407-42-8

Nadchodzą dni ciemności. Na naszych oczach dzieją się rzeczy, które trudno pojąć. Epidemie, konflikty zbrojne, radyklane protesty społeczne czy walka z Kościołem – nasz świat, w tym także Kościół, pogrążają się w kryzysie, który dotyka każdego z nas.

W czasach, gdy wielu poszukuje duchowego pocieszenia, ks. Piotr Glas wskazuje na Polskę jako miejsce, z którego może nadejść odrodzenie wiary. Nie dokona się to jednak, jeśli nie oddamy swojego życia Maryi. Dlatego w tej książce ceniony rekolekcjonista wskazuje drogę do pełnego zawierzenia Matce Bożej. Dzieli się własnym doświadczeniem duchowym oraz proponuje niezwykłe modlitwy, za sprawą których każdy może znaleźć schronienie przed złem w Jej Niepokalanym Sercu. To Maryja jest ostatnim ratunkiem dla ocalenia naszych dusz.
2020-05-21