Dopokąd idę. Piesza Pielgrzymka Wrocławska

Dopokąd idę. Piesza Pielgrzymka Wrocławska

Indeks: 1298

43,81 zł

(43,81 zł szt)

Autor: Violetta Nowakowska
Wydawnictwo: Maria
Format: 21x21 cm, s.384, oprawa miękka
ISBN: 978-83-62337-96-5

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

 

Książka "Dopokąd idę" to, publikacja poświęcona Wrocławskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Traktować ją należy jako zapis istotnego wycinka wydarzeń naszego kraju i społecznych dążeń.

Książka ta jest pozycją dokumentującą trzy dekady naszych rodzimych zmagań. Po pierwsze, jest to zmaganie z systemem - co opisują pielgrzymki wspierające opozycję. Po drugie, jest to pragnienie społeczne, by religijność stała się jawna - tu pielgrzymki jako manifestacja wiary. I wreszcie po trzecie i najważniejsze (a dziś także najbardziej oczywiste) pielgrzymki, które są dla nas drogą duchowego rozwoju.

Książka ta wydana z okazji pięćdziesięciolecia święceń ks. prałata Stanisława Orzechowskiego - od roku 1980 przewodnika Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej - jest formą podziękowania Kapłanowi za półwiecze duszpasterskiego trudu.

 

1298
2020-03-17

Specyficzne kody

Nowy produkt