O małżeństwie III / ...bez zacierania prawdy

O małżeństwie III / ...bez zacierania prawdy

Indeks: 0650

39,52 zł

(39,52 zł szt)

Autor: Violetta Nowakowska, Ks. Stanisław Orzechowski
Wydawnictwo: Maria
Format: 21x21 cm, s. 296, oprawa miękka
ISBN: 978-83-60478-82-0

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

 

Na te pytania odpowiada trzeci tom rozmów z Ks. Stanisławem Orzechowskim "O małżeństwie ... bez zacierania prawdy". Po lekturze tego wywiadu dowiesz się, jak przezwyciężać trudności dnia codziennego. Jak radzić sobie w chwilach zwątpienia, gdy zakochanie i miłość nie są już na pierwszym planie w związku.

Dowiesz się, jak można łączyć funkcje społeczne z rodzinnym życiem i co powinno być na pierwszym miejscu. W książce znajdziesz rozmowy o dojrzałości i dorosłych dzieciach. Dowiesz się, jak oswoić się z sytuacją wdowieństwa i jak dobrze przeżyć ten czas. Z ostatniego rozdziału dowiesz się, co po nas zostanie, kiedy nas już zabraknie.

0650
2020-03-17

Specyficzne kody

Nowy produkt