Wierzę, bo chcę! Przygotowanie do bierzmowania

Autor: Piotr Krzyżewski
Wydawnictwo: Święty Wojciech
Format: 14x21 cm, s. 80, oprawa miękka
ISBN: 978-83-7516-681-1

Ostatnie sztuki w magazynie

Wierzę, bo chcę! Przygotowanie do bierzmowania to kompendium wiedzy katechizmowej, przydatne modlitwy, pieśni oraz obrzędy sakramentu, osobisty przewodnik prowadzący młodych do decyzji związania się z Bogiem i Kościołem, merytoryczna pomoc przy prowadzeniu spotkania oraz nowe sposoby mówienia o Duchu Świętym, Kościele, sakramentach, Biblii i modlitwie.

Książka dla przygotowujących się do bierzmowania i tych, którzy za to przygotowanie są odpowiedzialni.