Kancelaria Parafialna jako przestrzeń... ( i )

...posługiwania. Propozycje pism i formularzy.
Autor: Wiesław Wenz
Wydawnictwo: PWT we Wrocławiu
Format: 16,50 cm x 24 cm, s. 148, oprawa miękka
ISBN: 978-83-60370-51-3

Publikacja jest doskonałym źródłem wiedzy dla księży już prowadzących kancelarie parafialne jak i dla tych księży, którzy przygotowują się do swoich funkcji. Niniejszy tom omawia pisma i formularze niezbędne do prowadzenia kancelarii parafialnej. Publikacja nie zawiera płyty cd z wzorami pism i formularzy.