CD Dzienniczek Św. Siostry Faustyny, audiobook Zobacz większe

Wydawca: Fundacja Divine Mercy
Format: mp3, czas nagrania 27 h
ISBN: 978-83-925354-1-6

Fundacja Divine Mercy wspólnie ze Zgromadzeniem Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia z Sanktuarium w Krakowie - Łagiewnikach przygotowała "Dzienniczek Św. Siostry Faustyny Kowalskiej" do słuchania, który po raz pierwszy w języku polskim wyszedł w formie audiobooka, by także w tej postaci do ludzkich serc docierała miłosierna miłość Boga, rodząc i rozwijając zaufanie do Niego i pragnienie przemieniania swego życia w duchu miłosierdzia.Całość Dzienniczka to 27 godzin nagrania, które zostało umieszczone na 3 płytach CD w postaci plików mp3. Dobór lektorów został dokonany z najwyższą starannością, w celu zapewnienia jak przekazu treści Dzienniczka spisanego przez Św. Siostrę Faustynę Kowalską.Patronat nad wydaniem Dzienniczka objęli: Ks. bp Jan Zając - kustosz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie - Łagiewnikach, ks. Arcbp Władysław Ziółek - Metropolita Łódzki, Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, oraz Tomasz Kot - Prowincjał oo. Jezuitów prowincji wielkopolsko-mazowieckiej.

CD Dzienniczek Św. Siostry Faustyny, audiobook

Autor: Św. Siostra M. Faustyna Kowalska