Autorytet ojca w rodzinie Zobacz większe

Autorytet ojca w rodzinie

Autor: Violetta Nowakowska, Ks. Stanisław Orzechowski
Wydawnictwo: Maria
Format:11 x 20 cm, s. 153, oprawa miękka
ISBN: 978-83-60478-10-3

"Autorytet Ojca w rodzinie" to książka niezwykle ważna dla kształtowania naszego sytemu wartości.

Ksiądz Stanisław Orzechowski - jeden z najbardziej popularnych duszpasterzy wrocławskich przekonywająco i dowcipnie mówi o trudnej we współczesnym świecie roli mężczyzny - męża i ojca.

Popierając swój wywód licznymi przykładami z życia, wspomina własny dom rodziny i nie uchyla się przed żadnym z pytań. Mówi o ojcostwie duchowym sprawowanym przez siebie w środowisku duszpasterstwa akademickiego i w całym swoim kapłaństwie. Opowiada o różnych aspektach ojcostwa, o odpowiedzialności, o relacji ojca z synem i o tym, kim powinien być on w życiu córki. Buduje dla nas obraz mężczyzny silnego i jednocześnie pełnego ciepła i czułości.

Autorytet ojca w rodzinie

Autor: Violetta Nowakowska, Ks. Stanisław Orzechowski