Nowy Długa szata z rękawami Zobacz większe

Format: 14 x 20 cm, s. 144, oprawa miękka
ISBN: 978-83-7482-991-5

10 lekcji Józefa o zaufaniu Bogu

Zły czas paraliżuje. Zabiera spokój. Wiąże ręce. Można się temu poddać. Zwiesić głowę, dać złemu za wygraną – odpuścić. A gdyby tak przez zmienne koleje losu iść z podniesioną głową? Z ufnością oddać się woli Bożej i pozwolić Bogu działać? Niczym Józef, ostatni z patriarchów biblijnych, trwać w wierze i miłości, triumfować nad pokusami, umiejętnie mierzyć się z ranami w sercu i nauczyć się przebaczać?

"Długa szata z rękawami" to książka dla tych, którzy doświadczają trudów życia, są przygnieceni problemami dnia codziennego. Dla tych, którzy nie potrafią odkryć własnych talentów i z nich korzystać. A także dla tych, którzy zapomnieli, że są umiłowanymi dziećmi Boga, współdziedzicami Jezusa i Józefa Patriarchy, obdarowanymi długą szatą z rękawami.

Długa szata z rękawami

Autor: ks. Waldemar Grzyb