CD Przebudzenie Emmanuela Zobacz większe

CD Przebudzenie Emmanuela

9788364855320

Nowy produkt

Autor: Tomasza Nowaka OP i Magdalena Frączek
Wydawca: RTCK
Czas nagrania 3 h 37 min
Nośnik CD

Więcej szczegółów

32,38 zł

32,38 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Posłuchaj... i pomóż cierpiącym współbraciom w Syrii.

Edycja limitowana 3 płytowego albumu "Przebudzenie Emmanuela" ze słowno-muzycznym zapisem rekolekcji autorstwa Tomasza Nowaka OP i Magdaleny Frączek. Autorzy i wydawca zdecydowali się całkowity przychód ze sprzedaży tego nagrania przekazać na pomoc będącym w tragicznej sytuacji chrześcijanom w Syrii.

"Przebudzenie Emmanuela" to projekt natchniony, zrealizowany w nowatorskiej formule rekolekcji muzycznych, w którym spotkało się dwoje wyjątkowych osobowości: o. Tomasz Nowak OP (dominikanin, wędrowny kaznodzieja) i Magdalena Frączek (wokalistka, pianistka i kompozytorka, autorka płyty Effatha). W wyniku tego spotkania powstało dzieło niezwykle piękne, nagranie przepełnione Bożym Słowem i dźwiękiem.

To rekolekcje o bliskości i obecności Boga z nami (Emmanuela), o pragnieniu spotkania Go i tęsknocie za nowym życiem, które jest Przebudzeniem.

O. Tomasz posługuje się słowem, jak jazzman dźwiękiem, a Magdalena swoją muzyką maluje sugestywne obrazy, które mówią więcej niż tysiące słów. Takie niespotykane połączenie zrodziło nagranie, jakiego jeszcze dotąd nie słyszałeś! Nagranie to trafi do wszystkich pragnących obudzić się ze snu, jakim jest grzech, chcących wyzbyć się lęku i doświadczyć radości, odkryć miłość i swoje powołanie, by zacząć na nowo cieszyć się życiem pełnym wszelkiej łaski.

"A zwłaszcza rozumiejcie chwilę obecną: teraz nadeszła dla was godzina powstania ze snu. Teraz bowiem zbawienie jest bliżej nas, niż wtedy, gdyśmy uwierzyli. Noc się posunęła, a przybliżył się dzień." (Rz 13, 11-12a)


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

CD Przebudzenie Emmanuela

CD Przebudzenie Emmanuela

Autor: Tomasza Nowaka OP i Magdalena Frączek
Wydawca: RTCK
Czas nagrania 3 h 37 min
Nośnik CD