CD Małżeństwo od kuchni Zobacz większe

Wydawca: Wydawnictwo 2Ryby.pl
Format: 1 płyta CD w formacie mp3
Czas nagrania: 5 godz 5 min

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nota o płycie:

Pięć bardzo wyszukanych przepisów na dania, które każdy myślący o małżeństwie powinien znać jeszcze przed ich skosztowaniem

Małżeństwo od kuchni wg Maliny. Wnikliwe przemyślenia poparte wieloma praktycznymi przykładami sprawią, że będziesz do nich wracać. Za każdym razem znajdziesz nowy smak i nową inspirację do wzmocnienia siebie i swojego małżeństwa. Jest to też mądrość i wiedza, którą chciałbyś, aby poznały Twoje dzieci, wchodzące niebawem w dorosłość.

Z nagrania dowiesz się:

• Po co kuchnia miłości? Sprawy podstawowe i oczywiste (Ojcostwo i macierzyństwo)
  • Zasada podstawowa kuchni miłości: łączymy przeciwieństwa: słodkie i gorzkie, gorące i zimne, rozgotowane i chrupiące (Różnice między mężczyzną i kobietą)
  • O równoważeniu smaku każdej potrawy w kuchni miłości (Dialog w małżeństwie)
  • Zanim weźmiesz nóż do ręki, czyli jak nie zepsuć potrawy jeszcze przed przystąpieniem do zasadniczego gotowania (Seks i zamieszkanie przed ślubem)
  • Potrawy pikantne i ryzykowne, te które wymagają szczególnej uwagi i precyzji (Dzieci w kuchni miłości)
  • Dodatek specjalny: By zachować dobrą atmosferę, spokój i rozsądek... tuż przed przyjęciem weselnym (Jak zorganizować ślub i nie pożreć się ze sobą, z rodzicami i proboszczem?)

CD Małżeństwo od kuchni

Autor: ks. Mirosław Maliński