CD Seksualność Zobacz większe

Wydawnictwo: Pure Profit
Format: mp3 audiobook,
Czas nagrania: CD1 - 1:17:00, CD2 - 1:14:00

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Człowiek jest ważniejszy od przyjemności. Miłość jest ważniejsza od seksualności. – Ks. Marek Dziewiecki

Świat seksualności ma dwa przeciwstawne bieguny. Jednym z nich jest przesadna krzykliwość. Z reklam, teledysków, gazet, Internetu płyną wyraźne nawiązania do sfery seksualnej. Wiemy dlaczego tak jest. To, co związane z seksem jest najbardziej nośne. Z drugiej strony prawdziwa seksualność w dalszym ciągu pozostaje tematem tabu. Wielu ludzi niechętnie o niej rozmawia, a już realne zagrożenia z nią związane, które mają potencjalnie destrukcyjny wpływ na zdrowie, szczęście i powodzenie w życiu są zamiatane pod dywan. Na szczęście jest ktoś, kto mówi otwarcie, jakie jest prawdziwe miejsce seksualności w życiu człowieka. Ktoś, kto rozwiewa wszelkie wątpliwości w tej dziedzinie i daje prawdziwe wskazówki do zastosowania w życiu, aby było ono pełne i szczęśliwe, a związki trwałe i piękne. Tym kimś jest ks. Marek Dziewiecki. Odkłamuje on fałszywe wzorce związane z seksem. Nadaje mu właściwą rangę, przywraca zdrowe podejście i mówi prawdę. Nawet, jeżeli masz niepoukładane życie seksualne, trudne doświadczenia i problemy, to ta konferencja pomoże Ci odzyskać równowagę i przywrócić seksualności jej miejsce i sens. Bo, jak podkreśla autor czysta seksualność jest najistotniejszą sferą człowieka, źródłem dobra, radości, zachwytu.

CD Seksualność

Autor: ks. Marek Dziewiecki