Testament duchowy Zobacz większe

Testament duchowy

9788361860877

Nowy produkt

Gdy noc staje się jaśniejsza niż dzień
Autor: Augustyn Pelanowski
Wydawnictwo: fides
Format: 14,5 x 20,5 cm, s.306 , oprawa miękka
ISBN: 978-83-61860-87-7

Więcej szczegółów

38,00 zł

38,00 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

To publikacja dla wierzących i niewierzących, dla wszystkich, którzy szukają Boga, którzy mają potrzebę spojrzenia w głąb siebie, którzy pragną odnaleźć sens i cel swojego życia.

Jak dostać się do nieba? Jak być zbawionym? Jak odnaleźć się w dzisiejszym świecie? Jakich proroków słuchać...? Na fundamentalne pytania konieczne są zdecydowane, jasne odpowiedzi niepozostawiające żadnych wątpliwości i niepozwalające błądzić w domysłach.

Takich właśnie wskazówek udziela nam w swoim duchowym testamencie ojciec Augustyn Pelanowski, zakonnik o niezwykłej osobowości, obdarzony charyzmatem ratowania błądzących, znany z nawracania ku Bogu znajdujących się w trudnych, wydawałoby się beznadziejnych sytuacjach.

Przesłanie rodzące się z lektury słów ojca Pelanowskiego to rodzaj testamentu duchowego, w którym zawarte zostały głębokie prawdy, najistotniejsze przemyślenia – i co najważniejsze – wskazówki kapłana, pasterza, kierownika duchowego, będące podsumowaniem jego dotychczasowej drogi życiowej.

Ta książka to przewodnik pozbawiony jakichkolwiek zbędnych słów. Z niebywałą dbałością o wypowiadane słowa autor prowadzi przez szereg zagadnień dotyczących naszej postawy moralnej, współczesnych zjawisk społecznych, lęków, zagrożeń, wątpliwości. Całość opiera na najmocniejszym fundamencie, jakim jest Pismo Święte. Każda wskazówka, każde przemyślenie wypływa wprost z przyjęcia słowa Bożego
 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Testament duchowy

Testament duchowy

Gdy noc staje się jaśniejsza niż dzień
Autor: Augustyn Pelanowski
Wydawnictwo: fides
Format: 14,5 x 20,5 cm, s.306 , oprawa miękka
ISBN: 978-83-61860-87-7