Mówią o nas: niewierni Zobacz większe

Mówią o nas: niewierni

Autentyczne historie chrześcijan prześladowanych przez islamskich ekstremistów na Bliskim Wschodzie
Autor: Mindy Belz
Wydawnictwo: Aetos
Format: 15 x 23 cm, s.424, oprawa miękka
ISBN: 978-83-610-9763-1

"Chrześcijanie w Iraku i Syrii nieustannie zmagają się ze śmiertelnym zagrożeniem. W tamtejszych kościołach eksplodują bomby, giną kapłani i pastorzy, a chrześcijańskie dzieci porywane są dla okupu. Rodzinom, których przodkowie przetrwali dwa tysiące lat w regionie przemierzanym niegdyś przez Chrystusa, grozi teraz śmierć z rąk islamskich terrorystów. Dziennikarka Mindy Belz już od wielu lat zajmuje się tematem prześladowań chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Jej książka zawiera poruszającą relację o tym, co znaczy być uczniem Jezusa w tamtym rejonie świata. To wstrząsająca, lecz również inspirująca opowieść o ludziach niezachwianej wiary."

(Melanie Kirkpatrick - autorka książki "Escape from North Korea")

Mówią o nas: niewierni

Autor: Mindy Belz