EMOCJE Krzyk do zrozumienia

Ks. Marek Dziewiecki
Wyd. RTCK
Format: 15 x 23cm, s. 219, oprawa miękka

Lubimy oglądać emocje (często nawet skrajne) u innych ludzi, np. w filmach, ale gdy przychodzi do nas samych, najchętniej wymienilibyśmy – jak w kantorze – emocje najbardziej nieprzyjemne dla nas, na takie, które nam bardziej odpowiadają.

Niestety nie ma takich kantorów, więc musimy z naszymi emocjami radzić sobie sami.

Jak to zrobić?

O tym jest książka ks. Marka Dziewieckiego pt.: „Emocje. Krzyk do zrozumienia”.

Gdy ją przeczytasz, dowiesz się jak poradzić sobie z emocjami, szczególnie tymi trudnymi, ale wcześniej zrozumiesz ich naturę. Dowiesz się czym są i jaki jest ich sens. Nauczysz się je rozróżniać i dostrzegać, a także wykorzystywać w swoim życiu w celu poprawienia swojego losu. Poznasz też wzór doskonałej dojrzałości emocjonalnej – Jezusa Chrystusa, i to, w jaki sposób On radził sobie ze swoimi emocjami.

EMOCJE Krzyk do zrozumienia

Ks. Marek Dziewiecki