Droga z ciemności

9788361131731

Nowy produkt

Autor: Stormie Omartian
Wyd: Dobry skarbiec
Fotmat:15 x 21cm, s.327, oprawa miękka
ISBN:9788361131731

Więcej szczegółów

30,48 zł

30,48 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Bóg wyprowadza z mroku śmierci i przenosi do światłości.

Nigdy nie sądziłam, że dożyję trzydziestki. W moim życiu panowały strach, depresja, niepokój i samotność. Nie wiedziałam, jak pozbyć się bólu, który wciąż mi towarzyszył. Dokonywałam kolejnych złych, destrukcyjnych wyborów. Usiłowałam znaleźć miłość, akceptację i jakiś powód, żeby żyć. Bardzo się starałam, ale wewnątrz mnie była ciemność, przed którą nie byłam w stanie uciec. Było tak, dopóki nie nastąpił punkt zwrotny, który odmienił wszystko. I rozpoczęła się moja podróż pośród trudnych sytuacji, które wymagały podjęcia decyzji, czy pozostać w światłości, czy też poddać się mrokowi mojego zwątpienia.
Ta książka tylko w pewnym stopniu mówi o mnie. Starałam się w niej raczej pokazać, w jaki sposób można znaleźć wyjście z ciemności i znaleźć się na ścieżce, która prowadzi do prawdziwego światła, zdrowia, celu i życia. Znalazłam wolność, odnowienie i zmieniłam się tak bardzo, że kiedyś nie byłabym w stanie sobie tego nawet wyobrazić. Skoro mnie się to udało, każdy, kto w swoim życiu zmaga się z trudnymi problemami, również może tego dokonać. I w tym właśnie ma pomóc ta książka.

Stormie Omartian, to autorka serii bestsellerów "Moc Modlitwy", mężatka z 40-letnim stażem, trójką dorosłych dzieci i szczęśliwa babcia.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Droga z ciemności

Droga z ciemności

Autor: Stormie Omartian
Wyd: Dobry skarbiec
Fotmat:15 x 21cm, s.327, oprawa miękka
ISBN:9788361131731