Nowy Ewangelia bez granic! Zobacz większe

Format: 14 x 21 cm, s.303, oprawa: miękka
ISBN: 978-83-61097-77-8

39,90 zł brutto

Jak być rękami i nogami Jezusa dla świata wokół nas?

Każdy chrześcijanin jest powołany do głoszenia Ewangelii, jednak często nie wiemy, jak to robić – jak swobodnie dzielić się naszą wiarą z innymi ludźmi, tak by i oni mogli poznać i pokochać Jezusa Chrystusa.

Nick Vujicic – jeden z najsłynniejszych światowych ewangelizatorów – doskonale rozumie trudności, których doświadczają ludzie pragnący głosić Dobrą Nowinę. Przekonuje jednak, że każdy z nas może znaleźć sposób ewangelizacji pasujący do naszej osobowości i sytuacji życiowej. W swojej najnowszej książce Nick dzieli się wieloma praktycznymi wskazówkami i pomysłami, podpowiadając, jak dzielić się Ewangelią słowem i czynem w świecie, który tak bardzo potrzebuje Bożej miłości.

Nick stawia sprawę jasno: „Skoro Bóg może uczynić swymi rękami i nogami człowieka bez kończyn, to z pewnością może posłużyć się każdym ochoczym sercem!”. A zatem – do dzieła!

„Jestem przekonany, że nowa książka Nicka Vujicica będzie dla setek tysięcy czytelników w Polsce źródłem inspiracji i nadziei. Ufam, że Nick doprowadzi wiele osób do żywej relacji z Jezusem i przez przykłady, jakie podaje, pomoże odkryć swoją misję i być w niej szczęśliwym.” (ks. Rafał Jarosiewicz − organizator rekolekcji Stadion Młodych na stadionie PGE Narodowym, dyrektor Szkoły Nowej Ewangelizacji w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej)

„Nick jest cudem, który udowadnia nam, że Bóg z największego dramatu w życiu potrafi wyprowadzić wielkie dobro. Niech ta książka pomoże Ci uwierzyć, że i Ty możesz być narzędziem w Jego ręku!” (Marcin Zieliński − ewangelizator przemawiający w kraju i za granicą, lider wspólnoty „Głos Pana” ze Skierniewic)

„Nick Vujicic nie musi nawet nic mówić. Ewangelizuje już przez to, że pojawia się na stadionach, w wielkich halach, kościołach. Spotkał Go i nie może przestać o Nim opowiadać. Człowiek bez rąk jest Jego przebitymi dłońmi. (Marcin Jakimowicz − dziennikarz „Gościa Niedzielnego”, autor książek Jak poruszyć niebo? oraz Pan Bóg? Uwielbiam!, lider wspólnoty „Diakonia Św. Rodziny” z Katowic)

„Najnowsza książka Vujicica porusza, bo – jak mało która pozycja – wprawia w ruch, pobrzmiewając w sercu wezwaniem: Wstań i idź. Na cały świat!” (Kuba Blycharz i Ola Maciejewska − zespół niemaGOtu)