Pismo Święte dla młodych. Biblia tysiąclecia Zobacz większe

Pismo Święte dla młodych. Biblia tysiąclecia

9788365889034

Nowy produkt

Wydawnictwo: Pallottinum/ Rafael
Format: 15,50 x 22,00 cm, s. 1664, oprawa twarda z obwolutą
ISBN: 978-83-65889-03-4

Więcej szczegółów

85,62 zł

85,62 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

To wyjątkowa edycja Biblii Tysiąclecia, przygotowana specjalnie z myślą o młodych czytelnikach.

Po raz pierwszy w Polsce pełny tekst Pisma Świętego w najbardziej cenionym pallotyńskim tłumaczeniu połączono z najpopularniejszą na świecie edycją Biblii dla dzieci i młodzieży potocznie nazywaną „Biblią z papugą”. Grafiki, komentarze, objaśnienia, ciekawostki, didaskalia, przygodowa stylizacja, kolorowe mapy i wiele innych elementów przygotowano po to, by młody czytelnik ze zrozumieniem i w pełni świadomie korzystał z dobrodziejstw Słowa Bożego.„Pismo Święte dla młodych” ma szansę stać się tym wydaniem Biblii, po które nastolatki sięgać będą chętnie i samodzielnie. „Biblia z papugą” ma także wszelkie cechy Biblii rodzinnej.Z tego wydania, jak z żadnego innego, mogą korzystać wszystkie pokolenia w rodzinie, oddając się lekturze indywidualnie i wspólnotowo. Warto, aby „Pismo Święte dla młodych” znalazło się w każdym polskim domu, by dorastały z nim nasze dzieci. Tę wyjątkową edycję Biblii polecamy jako najbardziej wartościowy dar dla naszych dzieci czy wnuków.„Biblia z papugą” będzie też nieocenioną pomocą dla katechetów, którzy dostają znakomite narzędzie pracy z uczniami nad tekstem Pisma Świętego. Gorąco zachęcamy do wyposażenia szkolnych sal katechetycznych w egzemplarze tego wydania.

Dlaczego "Biblia z papugą"?

Na całym świecie znakiem rozpoznawczym „Pisma Świętego dla młodych” jest papuga. Choć może budzić to zdziwienie, jest to świadomy wybór i ma głęboki sens teologiczny. Papuga potrafi naśladować ludzki głos.
W sposób naturalny potrafi wymówić słowo „ave”, pozostałych słów musi się uczyć. Ta okoliczność w nawiązaniu do „ave” archanioła Gabriela dała pretekst teologom przygotowującym wydanie Biblii dla młodych do uczynienia z papugi niejako przewodnika i nauczyciela Słowa dla młodego czytelnika.

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pismo Święte dla młodych. Biblia tysiąclecia

Pismo Święte dla młodych. Biblia tysiąclecia

Wydawnictwo: Pallottinum/ Rafael
Format: 15,50 x 22,00 cm, s. 1664, oprawa twarda z obwolutą
ISBN: 978-83-65889-03-4