DVD Męskie sprawy. Olewamy polityczną poprawność Zobacz większe

DVD Męskie sprawy. Olewamy polityczną poprawność

9788378291244

Nowy produkt

Autor: Mark Gungor
Wydawnictwo: Vocatio 2014
Język: angielski, napisy: polskie
Czas trwania: 7 godz. 58 min.
Nośnik: płyta DVD

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

90,00 zł brutto

90,00 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

To DVD jest zapisem zorganizowanej przez facetów i dla facetów konferencji, która mówi o męskich sprawach, wprost i bez ogródek.  

W społeczeństwie, w którym mężczyźni są planowo obdzierani ze swojej męskości, potrzebne są wzorce postaw i zdrowe nauczanie, które będzie im przewodnikiem w boju o zachowanie atrybutów prawdziwej męskości. Ta konferencja ma na celu potwierdzenie tych wartości, które – dane im przez samego Boga – sprawiają, że różnią się oni od kobiet. W Bożym planie bowiem zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają swoje unikalne, niemożliwe do zastąpienia miejsce. W tej konferencji nie chodzi więc o wytykanie lub piętnowanie czegokolwiek w jednej czy drugiej płci. Chodzi o pełnię realizacji celów, jakie Bóg postawił przed facetami.

Konferencja "MĘSKIE SPRAWY – Olewamy polityczną poprawność" dotyka najtrudniejszych tematów związanych z rolą mężczyzny w dzisiejszym społeczeństwie. Jeśli jesteś facetem szukającym spełnienia swej męskości zgodnie z Bożym planem, jeśli nie dałeś się jeszcze otumanić medialnemu szumowi bezpłciowych wymoczków i wojujących feministek, to DVD, które trzymasz w ręku, jest dla ciebie. 

Po jego obejrzeniu dowiesz się, że nie jesteś sam. Dowiesz się, jak skutecznie walczyć o swoje „miejsce w stadzie”, jak zachować swoją męską tożsamość, jak nie poddać się otaczającej nas zewsząd głupocie. Dramat rugowania płciowości ze wszystkich sfer życia, a więc dramat politycznej poprawności, rozgrywa się tu i teraz. Otacza cię z każdej strony. Stań więc dumnie i zrób to, co prawdziwi faceci robią swobodnie: olej to z góry. Nie przejmuj się tym, co mówią popaprane media, ty rób swoje! Nie poddawaj się, nie daj się ogłupić, zachowaj trzeźwe myślenie! Jesteś facetem, a to prawdziwy powód do dumy!

Konferencja "MĘSKIE SPRAWY" to kilka godzin znakomitych wykładów oraz świetnej bluesowej muzyki. Zorganizowana i zrealizowana została przez znanego i popularnego mówcę Marka Gungora oraz przez grupę jego przyjaciół. Konferencja ta jest zaproszeniem do odważnego wejścia na pole bitwy. Mamy bowiem do czynienia z prawdziwą duchową batalią, jaką siły ciemności wytoczyły Bogu Najwyższemu.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

DVD Męskie sprawy. Olewamy polityczną poprawność

DVD Męskie sprawy. Olewamy polityczną poprawność

Autor: Mark Gungor
Wydawnictwo: Vocatio 2014
Język: angielski, napisy: polskie
Czas trwania: 7 godz. 58 min.
Nośnik: płyta DVD