Obniżka! Biblia szkolna VOCATIO Zobacz większe

Biblia szkolna VOCATIO

Opracowanie: Selina Hastings, ks. Waldemar Chrostowski (wersja polska)
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza "Vocatio"
Format: 20x27 cm, s. 320, oprawa twarda
ISBN: 978-83-7492-156-5

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Przystępny tekst skutecznie przybliża najważniejsze osoby i wydarzenia Starego i Nowego Testamentu. Mnóstwo wspaniałych i barwnych ilustracji stanowi cenną pomoc do lepszego zrozumienia rozmaitych uwarunkowań starożytnego świata. Przejrzyste mapy i wykresy osadzają orędzie Pisma Świętego w realiach geograficznych i topograficznych. Odnośniki przy poszczególnych epizodach umożliwiają szybkie odnalezienie w całości każdego biblijnego tekstu.

"Biblia szkolna", wydana w serii „Z Biblią przez Życie pod Patronatem Prymasa Polski”, została opracowana z myślą o dzieciach i młodzieży oraz rodzicach, katechetach i nauczycielach. Zawiera niezbędne uzupełnienie wiedzy pobieranej w rodzinach, w kościołach i w szkole. Jej celem jest odpowiednio głębokie przygotowanie, a zarazem zachęta do samodzielnego sięgania po Pismo Święte oraz przyswajania sobie i przeżywania jego orędzia.

Biblia szkolna VOCATIO

Opracowanie: Selina Hastings, ks. Waldemar Chrostowski (wersja polska)
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza "Vocatio"
Format: 20x27 cm, s. 320, oprawa twarda