Miłologia. Bóg. Seks. Miłość. Rock'n'Roll Zobacz większe

Wydawnictwo: WAM
Format: 14x21 cm, s. 280, oprawa twarda
ISBN: 978-83-277-0132-9

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Większość z nas nie za bardzo wie, czym jest małżeństwo, i zupełnie nie ma pojęcia, po co jest małżeństwo.

Adam i Ewa nie zostali stworzeni po to, żeby siedzieć i gawędzić. Zostali stworzeni, żeby wspólnie przeżywać życie, pracować, pocić się i poświęcać dla lepszego świata, żeby się kochać, kiedy tylko zechcą, i w końcu żeby "być płodnymi i rozmnażać się", aby ta przygoda trwała i trwała...

Jakie jest twoje powołanie? Jaki jest twój plan na uprawianie ziemi? Warto znać odpowiedź na to pytanie, aby umocnić swoje relacje i nadać swemu życiu odpowiedni kierunek.

"Miłologia" to książka opisująca logikę miłości - dla singli, zaręczonych par i osób świeżo po ślubie. Dla tych, którzy mają dość hollywoodzkiej propagandy i milczenia Kościoła. I dla tych, których dręczą pytania i którzy chcą otrzymać inteligentną, wyważoną i rzetelną odpowiedź.

Miłologia. Bóg. Seks. Miłość. Rock'n'Roll

Autor: John Mark Comer