Miłosierdzie Boże na wieki wysławiać będę (MAŁY F) Zobacz większe

Miłosierdzie Boże na wieki wysławiać będę (MAŁY F)

Autor: Ks. Zbigniew Sobolewski
Wydawnictwo: Jedność
Format: 11x16 cm, s. 400, oprawa twarda
ISBN: 978-83-7971-389-9

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kult miłosierdzia Bożego rozwija się bardzo szybko w naszych trudnych czasach. Do jego odkrycia i pogłębienia przyczynili się wielcy święci: św. Faustyna Kowalska, św. Jan Paweł II i bł. ks. Michał Sopoćko. Miłosierdzia Bożego doświadczamy w naszym życiu. Przychodzi ono do nas wraz z łaską przebaczenia grzechów, pokojem i cichą, wewnętrzną radością, jaką daje czynione i doznawane dobro. Miłosierdzie jest zarazem zadaniem każdego chrześcijanina. „Jesteśmy więc wezwani do życia miłosierdziem, ponieważ to nam zostało najpierw udzielone miłosierdzie” (Misericordiae vultus).

Publikacja jest zbiorem ponad 250 modlitw zgrupowanych w ośmiu rozdziałach sławiących miłosierdzie Boże: dla świata, w tajemnicy krzyża, w Eucharystii, przez Maryję, w tajemnicy przebaczenia, dla rodzin, dla chorych, dla zmarłych.

Miłosierdzie Boże na wieki wysławiać będę (MAŁY F)

Autor: Ks. Zbigniew Sobolewski
Wydawnictwo: Jedność