CD Bóg vs cierpienie Zobacz większe

Wydawnictwo: RTCK
Czas nagrania: CD1 1:17:56 CD2 1:16:57
ISBN: 978-83-64855-30-6

Ten produkt nie występuje już w magazynie

To wam powiedziałem, aby radość moja w was była i aby radość wasza była pełna

J 15,11

„Zapomnij
o wszystkim, co dotąd wiedziałeś i myślałeś na temat: chrześcijaństwo a cierpienie. Prawdopodobnie niemal wszystko to było błędne. Pozwól, by przez te kilka godzin nagrania Jezus Ciebie zaskoczył. Słuchaj tak, jakbyś po raz pierwszy w życiu słyszał o tym, co Jezus mówi na ten temat oraz jak sam odnosi się do cierpienia”

ks. Marek Dziewiecki

Aby zrozumieć tak trudny temat, jakim jest jest cierpienie, potrzeba spojrzeć na Jezusa zupełnie od nowa. Ponieważ On, jak nikt inny, jednoznacznie dał świadectwo o woli Boga względem człowieka w kwestii cierpienia. Bóg nigdy nie chce Twojego cierpienia! Jesteśmy stworzeni i powołani do życia w szczęściu i radości.

Nagranie to z wielką dokładnością i precyzją rozwiewa wszelkie wątpliwości w tym temacie.

Jeśli chcesz:

- zrozumieć, skąd cierpienie w Twoim życiu,
- na nowo odkryć, jak Jezus odnosił się do kwestii cierpienia w swoim życiu,
- uwolnić się od myślenia, że to Bóg zsyła cierpienie,
- dać sobie prawo do wykrzyczenia Bogu sprzeciwu wobec cierpienia,
- usłyszeć jedne z najbardziej uwalniających i niosących radość słów o naszym powołaniu do życia w szczęściu

To nagranie jest dla Ciebie!

Przeczytaj słowa ks. Marka Dziewieckiego na temat audiobooka "Bóg vs. cierpienie":

"Rzeczywiście mówiłem tym razem z wyjątkową mocą, bo noszę w sercu tysiące osób, którym księża wmówili, że Bóg im zsyła krzyże, cierpienia, choroby. W konsekwencji wtedy, gdy ludzie ci krzywdzą samych siebie lub gdy są krzywdzeni przez innych ludzi, oddalają się od Boga jako "winowajcy", zamiast szukać u Niego pomocy i sił do przetrwania..."

Ks. Marek Dziewiecki

CD Bóg vs cierpienie