CD Podróż Pragnień Zobacz większe

CD Podróż Pragnień

9788363488253

Nowy produkt

Autor: John Eldredge
Wydawnictwo: Logos
Format: CD mp3 audiobook, czas nagrania 9 godzin 09 minut
ISBN: 978-83-63488-25-3

Więcej szczegółów

32,38 zł

32,38 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 

W „Podróży pragnień” John Eldredge pisze: „Wszyscy doświadczamy tego samego dylematu – tęsknimy za prawdziwym życiem, ale nie jesteśmy pewni, gdzie je znaleźć. Zastanawiamy się, czy je w ogóle znajdziemy, a jeśli tak – czy potrafimy je zatrzymać na stałe... Dni życia przychodzą jak zagadka, a naszym świadectwom urodzenia nie towarzyszą odpowiedzi. Musimy wyruszyć w podróż, by znaleźć życie dla nas drogocenne. A przewodnikiem, jakiego nam dano, są pragnienia głęboko ukryte w naszym wnętrzu – pragnienia, które często przeoczamy lub mylimy z czymś innym, a nawet usiłujemy zlekceważyć”.
  

 Niektóre nurty kościołów chrześcijańskich zdają się nauczać ludzi, by uśmiercali pragnienia, i nazywają to świętością. Eldredge jednak stwierdza: „Chrześcijaństwo nie jest zaproszeniem, by stać się osobą moralną. Nie jest to program, który ma nas doprowadzić do porządku lub zreformować społeczeństwo... W swojej istocie chrześcijaństwo zaczyna od zachęty, by poczuć pragnienie”.
    

W audiobooku, który Państwu przekazujemy, autor zachęca nas do odkrycia na nowo danych nam od Boga pragnień, byśmy mogli znów wyruszyć na poszukiwanie życia, o jakim marzyliśmy.

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

CD Podróż Pragnień

CD Podróż Pragnień

Autor: John Eldredge
Wydawnictwo: Logos
Format: CD mp3 audiobook, czas nagrania 9 godzin 09 minut
ISBN: 978-83-63488-25-3