Bądźcie świadkami miłosierdzia Zobacz większe

Wydawnictwo: Głosimy
Format:12x20 cm, s. 141, oprawa miękka
ISBN: 978-83-65128-11-9

Ten produkt nie występuje już w magazynie

"Bądźcie świadkami miłosierdzia. Kazania o miłosierdziu Bożym" autorstwa ks. Bartłomieja Pergoła i ks. Tadeusza Polaka to wyjątkowa książka, zawierająca kazania w których autorzy podejmują rozważania na temat takich aspektów Bożego miłosierdzia jak: Miłosierdzie Boże objawione w sakramentach świętych, Miłosierdzie Boże a sprawiedliwość Boża, Miłosierdzie Boże w godzinie śmierci i inne. Kazania podejmują tematy ważne i trudne, które często stanowią przedmiot rozważań, wiernych i ich pytań kierowanych do księży.

Książka z powodzeniem może służyć jako pomoc w głoszeniu kazań przez cały rok, ale również jako pomoc w rozważaniach, prowadzonych konferencjach czy nawet w pogłębianiu własnej wiedzy na temat Bożego miłosierdzia.

Bądźcie świadkami miłosierdzia

Kazania o miłosierdziu Bożym