DVD Nie wystarczy Pokochać ks. St. Orzechowski Zobacz większe

DVD Nie wystarczy Pokochać ks. St. Orzechowski

Film na płycie DVD.
Autor: ks. Stanisław Orzechowski "Orzech"
czas trwania: 54 minuty, rok produkcji: 2010, obraz: 19:9

Dzięki współpracy i pomysłowości twórców, udało się stworzyć obraz, który przemawia dobitniej niż samo słowo. Wszyscy, którzy pragną, aby małżeństwo było źródłem zdrowia, radości i szczęścia z pewnością skorzystają z przesłania tego filmu.

Orzech

Świat i życie wydaje się być areną zmagań rozbieżnych sił. Przeciwieństwa dążą jednak ku sobie przyciągane tajemniczą siłą. A może to nie przeciwieństwa, tylko dwa aspekty jednego wspaniałego bytu, które łączą się w miłość, tworzą nowa jakość? Owa siła nie tylko przenika świat materialny, ale także świat uczuć, emocji, rozumu. Ta sama niezbędna moc spaja ze sobą kobietę i mężczyzną. Jednak źle rozpoznana prowadzi do tragedii, natomiast odpowiednio rozumiana do szczęścia.

Film „Nie wystarczy pokochać” pozwoli nam ujrzeć związek kobiety i mężczyzny oczami doświadczonego duchowego przewodnika i choć częściowo zrozumieć drogowskazy prowadzące do udanego małżeństwa.

DVD Nie wystarczy Pokochać ks. St. Orzechowski

Film na płycie DVD.
Autor: ks. Stanisław Orzechowski "Orzech"
czas trwania: 54 minuty, rok produkcji: 2010, obraz: 19:9