Czyściec w wizjach mistycznych Zobacz większe

Czyściec w wizjach mistycznych

Autor: Marcello Stanzione
Wydawnictwo: AA
Format: 15x21 cm, s. 350, oprawa twarda
ISBN: 978-83-7864-141-4

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Ks. Marcello Stanzione przedstawia świadectwa kobiet – świętych, błogosławionych, sług Bożych, zmarłych w opinii świętości mistyczek, stygmatyczek i mistrzyń duchowych, które doświadczyły wizji czyśćca i pozostawiły nam wstrząsające świadectwa swych przeżyć.

W książce opisano doświadczenia, które przekazały nam m.in.: św. Siostra Faustyna, św. Anna Schäfer, św. Weronika Giuliani, św. Małgorzata Maria Alacoque, św. Teresa z Avila, św. Katarzyna z Genui, św. Franciszka Rzymianka, św. Katarzyna ze Sieny, św. Brygida Szwedzka, św. Elżbieta Portugalska, św. Gertruda z Helfty, bł. Anna Katarzyna Emmerich, bł. Elżbieta Canori Mora, Luiza Piccareta, Jadwiga Carboni, siostra Józefa Menendez, Maria Simma, Natuzza Evolo, Teresa Musco.

Ich autentyczne i wiarygodne świadectwa spotkań z duszami czyśćcowymi potwierdzają nauczanie Kościoła o tajemnicy czyśćca, które autor przypomina na kartach tej książki.

Czyściec w wizjach mistycznych

Autor: Marcello Stanzione