CD Garnek strachu Zobacz większe

CD Garnek strachu

9788393527786

Nowy produkt

Z serii jestem legendą.
Garnek Strachu. Droga do dojrzałości- lekcje Gedeona.
3 płyty CD

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

31,43 zł

31,43 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 

Garnek strachu to spotkanie ze Słowem, które pomoże Ci w zupełnie nowy sposób stanąć twarzą w twarz z Twoimi lękami i pokonać je. Spotkanie tym ważniejsze, że w pełni zanurzone w Piśmie Świętym i Jego mądrości.

Garnek strachu wydany w serii "Jestem legendą", która porusza ważne aspekty życia współczesnego człowieka, opierając się na przykładach wielkich postaci Starego Testamentu. Dotychczas, dzięki Józefowi egipskiemu poznawaliśmy sposoby wychodzenia z kryzysu, odkrywania swoich pasji i talentów, a za przykładem Mojżesza - bycia przywódcą samego siebie.

Tym razem spotykamy się z Gedeonem. Adam Szustak OP w jedyny i niepowtarzalny sposób prowadzi nas po zdarzeniach z życia tej postaci. Poznajemy historię człowieka, który dojrzewa przez całe życie, który boi się, ciągle potrzebuje znaków i potwierdzenia swojej siły. To rzecz o Bogu, Największym Kreatorze i Ojcu, który zaskakuje nas swoim poczuciem humoru. W końcu to opowieść o Tobie i Twoim zwycięstwie, które nadejdzie, jeśli tylko zdecydujesz się wykonać pierwszy krok.

Rozbij swój garnek strachu i zacznij pełnić swoją misję!

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

CD Garnek strachu

CD Garnek strachu

Z serii jestem legendą.
Garnek Strachu. Droga do dojrzałości- lekcje Gedeona.
3 płyty CD