Najkrócej o...powołaniu człowieka Zobacz większe

Wydawnictwo: Fides
Format:12 x 20 cm, s. 57, oprawa miękka
ISBN: 978-83-61860-358

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Pismo Święte stwierdza jasno, że Pan Bóg powołał nas jeszcze przed naszym narodzeniem do tych dobrych czynów, do których nas przeznaczył. Musimy wpisać się w Boży plan względem nas - wtedy będziemy mogli zaakceptować w pełni samych siebie.

Dlatego pierwszym pytaniem, jakie musisz dziś sobie zadać - tu i teraz, niezależnie od tego, w którym momencie życia się w tej chwili znajdujesz - jest to: czy podążam drogą mojego powołania? Czy w ogóle dokładnie wiem, jakie to jest powołanie? Co mam do zrobienia w tym życiu, żeby świat był lepszy, kiedy z niego będę odchodził?

Gwarancją tego, że nie zmarnuję mojego życia, jest uznanie Pana Boga za kierownika mojego losu. Jestem przekonany, że lekceważenie Bożego planu naszego powołania pochodzi z naszej pychy.

Najkrócej o...powołaniu człowieka

Autor: Orzech, Ks. Stanisław Orzechowski