Mieszkań wiele. Przebłyski niebios

ISBN: 978-83-66061-00-2

Obecnie brak na stanie

Szept Jezusa do twojego serca

Istnieje prosta droga do poznania Jezusa – to przebywanie z Jego słowem i wsłuchiwanie się w nie. Dzięki Pismu Świętemu możesz odkrywać, jaki jest Bóg, doświadczać Jego obecności i miłości.
Pomocą mogą być niezwykłe rozważania ks. Johna Woolleya, autora m.in. światowego bestsellera "Jestem z tobą". Autor dzieli się szeptami, które Jezus skierował prosto do jego serca podczas modlitwy.
Bądź blisko Słowa i odkrywaj prawdę o Bogu!

"Wiem, że nasz Pan będzie przemawiał do ciebie poprzez strony tej książki. Modliłem się o to, by wiele twoich ciężarów zostało zrzuconych – włącznie z tymi, które nosiłeś przez długi czas." (ks. John Woolley)