Różaniec zawierzenia z księdzem Dolindo

Wydawnictwo: Esprit
Format: 11,5 x 14,5 cm, s.172, oprawa: miękka
ISBN: 978-83-65847-18-8

Odmawiaj różaniec zawierzenia z księdzem Dolindo Ruotolo!

Ksiądz Dolindo Ruotolo, wierny kapłan Kościoła, spowiednik, do którego ludzi wysyłał sam św. o. Pio i mistyk, któremu Jezus podyktował potężny akt zawierzenia „Jezu, Ty się tym zajmij”, to także wielki orędownik modlitwy różańcowej.

Nowa książka Joanny Bątkiewicz-Brożek – autorki bestsellerowej biografii Jezu, Ty się tym zajmij! O. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda - to niezwykłe rozważania do każdej z tajemnic Różańca, ale także opowieść o głębokiej relacji, która łączyła kapłana z Neapolu z Matką Bożą.

Odkryj siłę różańca zawierzenia i powierz wszystkie swoje sprawy Bożej Opatrzności!