Msza Święta Ojca Pio

Format: 15 x 21 cm, s.32, oprawa: miękka
ISBN: 978-83-87931-10-0

Obecnie brak na stanie

"Odprawienie mszy świętej było dla Ojca Pio centrum jego zakonnego życia. Z pokorą i po wcześniejszym przygotowaniu zbliżał się do ołtarza, by odprawić mszę świętą, czyli ponowić Mękę Jezusa Chrystusa. Kulminacyjnym punktem sprawowania Najwiętszej Eucharystii było Przeistoczenie. W owej chwili Stygmatyzowany Zakonnik ponawiał Boską tragedię Kalwarii; łkania i płacz poprzedzały odczuwanie okrutnych mąk Jezusa Ukrzyżowanego..." (z Wprowadzenia)

02082