Polubić czy poślubić?

Wydawnictwo: Aetos
Format: 14x21 cm, s. 237, oprawa miękka
ISBN: 978-83-61097-43-3

Les i Leslie Parrottowie zachęcają pary do tego, by przed podjęciem ważnych decyzji o zaręczynach i ślubie przemyślały i przedyskutowały siedem kluczowych pytań.
Są to pytania, które pomagają ocenić potencjał związku i dobrze przygotować się do nowej roli żony lub męża. Autorzy demaskują popularne mity na temat małżeństwa i radzą, jak się z nimi rozprawić. Dzięki lekturze tej książki dowiesz się, jak rozpoznawać zbliżające się konflikty z partnerem i jak je rozwiązywać. Poznasz tajniki osiągania prawdziwego porozumienia w rozmowie oraz budowania jedności i bliskości. Dowiesz się także, jak odnaleźć głęboką satysfakcję w małżeńskim pożyciu seksualnym.