Prawdziwy męczennik czyli kto?

Autor: Kajetan Rajski
Wydawnictwo: Sadomierz
Format: 13x20 cm, s. 238, oprawa miękka
ISBN: 978-83-257-0903-7

Obecnie brak na stanie

Ta książka to zbiór niezwykle interesujących wywiadów o z górą trzydziestu świętych, którzy ponieśli męczeńską śmierć w obronie wiary, przeprowadzonych przez Kajetana Rajskiego z piętnastoma rozmówcami.

Rozmówcy: ks. Janusz Królikowski, ks. Bartosz Gajerski, ks. Piotr Łabuda, ks. Robert Pytel, ks. Józef Łupiński, Andrzej Kirmiel, ks. Andrzej Bruździński, ks. Sebastian Heliosz, ks. Stanisław Groń SJ, ks. Marek Wójtowicz SJ, ks. Dariusz Kowalczyk SJ, s. Mariola (Marcina) Stawasz SSpS, ks. Marek Kot, ks. Jarosław Oponowicz, br. Marek Warzecha OFM Conv.