Rytuał domowy

Wydawnictwo: Wydawnictwo Duszpasterstwa Rolników
Format: 18 x 24,50 cm, s. 735, Oprawa twarda ze złoceniami
ISBN: 978-83-7401-202-7

Rytuał Domowy w piękny i przejrzysty sposób opisuje zwyczaje i tradycje religijne przeżywane w katolickim domu w ciągu całego roku liturgicznego. Zawiera modlitwy na kościelne i domowe uroczystości oparte chrześcijańskich tradycjach i zwyczajach jak również zawarte są przydatne informacje o świetych i błogosławionych. Publikacja wydana z najwyższą starannością ozdobiona pięknymi ilustracjami, będzie cennym dodatkiem dla domowego kościoła jak również idealną propozycją prezentu.