Widzieć sercem (10)

Widzieć sercem (10)

Indeks: 430

12,50 zł

(12,50 zł szt)

Autor: Kard.Joachim Meisner
Wydawnictwo: TUM
Format: 15 x 21 cm, s.240, oprawa twarda
ISBN: 83-88301-66-7

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Prezentowana książka powstała za sprawą wywiadu jaki został przeprowadzony z Kardynałem Joachimem Meisnerem przez młodego dziennikarza Stefana Rehdera. Niniejsza publikacja to autentyczne świadectwo o osobie Kardynała, jego wierze, przekonaniach i nadziejach. Bohater wywiadu dzieli się swoimi poglądami na temat modlitwy i liturgii, profesorów i kapłanów, Papieża i rodziny. Przedstawia swoje stanowisko na temat moralności, aborcji, partii i państwa. Koryguje przy tym nie tylko rozmaite stereotypy oraz błędne wyobrażenia o Kościele i religii, ale roztacza także własne perspektywy rozwoju Kościoła.
430
2020-03-17

Specyficzne kody

Nowy produkt