CD Nieziemscy

CD Nieziemscy

Indeks: 9788375806533

23,33 zł

(23,33 zł szt)

Wykonawca: Michał Niemiec
Wydawca: Wydawnictwo Salwator
Nośnik: Płyta CD
Czas trwania: 73 minuty 56 sekund
Rok wydania: 2017

Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Projekt muzyczny Michała Niemca poświęcony świętym i błogosławionym

O powstaniu albumu Autor opowiada tak:

Powstanie płyty zainspirowały ss. Klaryski z Krakowa – to one jako pierwsze poprosiły mnie o napisanie melodii do tekstu pieśni o bł. Salomei. W prośbie zaznaczyły, by pieśń była pogodna i modlitewna. Długo zwlekałem… ale udało się. Od tego wszystko się rozpoczęło. Druga w kolejności powstała pieśń do św. Michała Archanioła – zainspirowana przez ss. Klaryski ze Starego Sącza. Poprosiły, bym spróbował coś skomponować, bo one codziennie modlą się modlitwą papieża Leona XIII, a chciałyby też ją śpiewać. Przekonały mnie:) Następnie był św. Jan Chrzciciel. Dużo by tu o Nim opowiadać, ale wspomnę jedynie, że w ostatnim czasie stał mi się bardzo bliski. Dalej była św. Klara (siostry z Hajnówki zapytały czy taka pieśń – uniwersalna dla wszystkich klarysek – może powstać). Skoro Klara to i św. Franciszek i tak dalej…


9788375806533
2020-03-17

Specyficzne kody

Nowy produkt