Santiago de Cmpostela. Poradnik i przewodnik

Format: 12x21 cm, s. 128 (poradnik) + 168 (przewodnik), oprawa miękka
ISBN: 978-83-7505-790-4

Obecnie brak na stanie

Jeśli myślisz o wyruszeniu najstarszym pielgrzymim szlakiem Europy, poznaj z poradnikiem na Drogę świętego Jakuba. Pomaga podjąć decyzję o wyjściu na szlak i właściwie się przygotować, podpowiada jak zaplanować podróż i co zabrać ze sobą w drogę, informuje czego można się spodziewać podczas kolejnych etapów wędrówki.

Na Camino weź lekki przewodnik, który mieści się w kieszeni. Zawiera opisy, mapki, plany oraz minisłowniczek, podaje przydatne na szlaku praktyczne informacje, podpowiada jak sobie radzić z problemami.

Każdego roku coraz więcej Polaków dociera do Santiago de Compostela. Buen Camino!