Miłosierdzie. Wyobraźnia zamieniona w czyn

Wydawnictwo: TUM
Format: 11x15 cm, s. 30, oprawa miękka
ISBN: 978-83-7454-326-2

To doskonała pozycja na ogłoszony przez papieża Franciszka Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia. Napisana jest prostym językiem zrozumiałym dla każdego i zawiera krótkie opisy każdego z uczynków miłosierdzia co do ciała i duszy, do których poznania i pełnienia zachęcał nas papież w bulli Misericordiae vultus. Rozważania ks. Tomasza Opalińskiego przekonująco ukazują, że miłosierdzie to konkretny czyn, do którego zdolny jest każdy z nas! Książeczka może się również okazać niezwykle pomocna w pracy duszpasterskiej.