Niech mi się stanie według słowa Twego

Indeks: 9788370196721

ŚDM Panama 2019-
-Autor: Grzegorz Gałązka
-W-ydawnictwo: Michalineum
Format: 21,5 x 29 cm, s.79, oprawa miękka
ISBN: 978-83-7019-672-1

„Drodzy młodzi! Jak dobrze spotkać się znowu i uczynić to na tej ziemi, która nas gości wieloma barwami i z wielką serdecznością! Światowe Dni Młodzieży, dotarłszy do Panamy, znowu są świętem radości i nadziei dla całego Kościoła, a dla świata wielkim świadectwem wiary. Pamiętam, że w Krakowie niektórzy pytali mnie, czy zamierzam być w Panamie, a ja odpowiedziałem im: «Nie wiem, ale Piotr na pewno tam będzie. Piotr tam będzie». Dzisiaj mówię wam z radością: Piotr jest z wami, aby świętować i odnowić wiarę i nadzieję. Piotr i Kościół idą z wami i chcą wam powiedzieć, byście się nie lękali, byście szli naprzód z tą odnawiającą energią i stałym pragnieniem, które nam pomagają i mobilizują do bycia bardziej radosnymi i dyspozycyjnymi, do bycia bardziej «świadkami Ewangelii»”. (papież Franciszek)
9788370196721