Najpiękniejsze modlitwy do aniołów

Wydawnictwo: Wydawnictwo Esprit
Format: 13x20 cm, s. 256, oprawa miękka
ISBN: 978-83-66061-95-8

W życiu świętych aniołowie odgrywali ważną rolę: dodawali otuchy, wspierali w cierpieniu, udzielali Komunii Świętej a czasami nawet… dostarczali listy. Bóg posługuje się duchami anielskimi, by pomagać nam w codziennych problemach, chronić przed niebezpieczeństwami oraz działaniem Złego. Ceniony angelolog, ks. Marcello Stanzione, nie tylko staje się naszym przewodnikiem po świecie aniołów, ale przede wszystkim przypomina najpiękniejsze modlitwy wzywające anielskiej pomocy w konkretnych sprawach – opieki nad duszą, troski o dom czy ochrony przed niebezpieczeństwami.

9788366061958